Умови та доставка

Умови магазину:


Мінімальна покупка 1 ящик, 1 артикул.

Товар, придбаний у магазині, поставляється наступного робочого дня після отримання 100% -ного платежу.

Інтернет-магазин продає та поставляє товари тільки на території України.

Доставка безкоштовна в усі населени пункти,в які здійснює поставку компанія Нова пошта (https://novaposhta.ua/). У випадку виникнення послуг зберігання, клієнт платить за ці послуги самостійно.

Після одержання товару покупець зобов'язується перевірити товар на відповідність замовленню. Перевірте кількість, дизайн та якість. Якщо товар не відповідає замовленню, клієнт має право не приймати товар, скласти акт з перевізником, вказати причини відмови та зобов'язується інформувати магазин для вирішення цієї ситуації. Якщо продукт був прийнятий замовником - це означає, що замовник прийняв товар у повній відповідності з замовленням на якість та кількість. Замовник погоджується з умовами магазину, що товари не підлягають поверненню та обміну.

Інтернет-магазин працює в зручний для вас час. Рішення будь-яких питань співробітником магазину проводиться в робочий час: Пн-Пт: 9.00-17.00 Сб-Вс: вихідний..

Ви можете залишити коментарі та пропозиції в розділі контактів у спеціальній формі.

Приємних Вам покупок! З повагою, команда "TIMEOPT".

  1. Товар, придбаний у магазині, поставляється наступного робочого дня після отримання 100% -ного платежу.
  2. Інтернет-магазин продає та поставляє товари тільки на території України.
  3. Доставка безкоштовна в усі населени пункти, в які здійснює поставку компанія Нова пошта (https://novaposhta.ua/).
  4. Клиєнт погоджується, якщо буде матє випадок виникнення послуг зберігання, клієнт платить за ці послуги самостійно.
  5. Після одержання товару покупець зобов’язується перевірити товар на відповідність замовленню. Перевірте кількість, дизайн та якість. Якщо товар не відповідає замовленню, клієнт має право не приймати товар, скласти акт з перевізником, вказати причини відмови та зобов’язується інформувати магазин для вирішення цієї ситуації. Якщо продукт був прийнятий замовником – це означає, що замовник прийняв товар у повній відповідності з замовленням на якість та кількість.
  6. Замовник погоджується з умовами магазину, що товари прийнятий Клиєнтом і відповідають кількості та замовленному артикулу не підлягають поверненню та обміну.